Namida no yume

Forum dla wielbicieli japońskiej kultury.


#1 2013-03-24 19:17:27

Mayu

Hainu

Zarejestrowany: 2013-03-23
Posty: 9
Punktów :   

Profil Lm.C

http://imageshack.us/scaled/landing/545/444032.jpg

Lm.C

Zespół powstał dokładnie w 2003 roku, a zadebiutował dopiero w 2006, kiedy do zespołu dołączył Aiji (ex. Pierrot), singlami "Trailers (Gold)" i "Trailers (Silver)" po podpisaniu umowy z wytwórnią Pony Canyon.
Początek roku 2007 przyniósł fanom kolejny singiel "OH MY JULIET.", który był motywem końcowym w anime Red Garden. 7 marca wydali swój pierwszy minialbum, "GLITTER LOUD BOX".
W czerwcu 2007 roku pojawiła się czwarta piosenka LM.C pt. "BOYS & GIRLS", która była openingiem do anime Reborn!. W tym samym roku wydali jeszcze trzy single: "LIAR LIAR", "Sentimental PIGgy Romance" oraz "Bell the CAT".
Zimą 2008 roku wypuścili singiel "JOHN", a latem "88", który był kolejnym motywem początkowym anime Reborn!.
W tym czasie LM.C zadebiutowało też w Ameryce Północnej, występując 3 lipca na Anime Expo "Battle of the Bands", a następnie na koncertach 5 lipca w Los Angeles i Kalifornii. Również w lipcu LM.C wykonało swój pierwszy "hallowy" koncert w C.C. Lemon Hall. Bilety na ten show zostały wyprzedane już po dwóch minutach po ich wypuszczeniu. Na zakończenie lipca zespół został zaproszony do występu na "FORMOZ festival", który miał miejsce na Tajwanie.
W listopadzie tego samego roku wypuścili od razu dwa albumy: “SUPER GLITTER LOUD BOX” i “GIMMICAL☆IMPACT!!”.

16 listopada 2008 roku zespół rozpoczął swoją pierwszą międzynarodową trasę koncertową “LM.C TOUR ‘08-‘09”. Plan trasy obejmuje koncerty w Ameryce Południowej, Europie i Azji, w sumie 34 występy w 12 krajach.

30 kwietnia 2012 roku zagrali koncert w Meksyku, pierwszy podczas kolejnej trasy koncertowej zatytułowanej "STRONG POP- world tour". W sumie 19 koncertów w 13 krajach, w tym również jeden w Polsce. Trasa zakończyła się 3 czerwca.

Zespół składa się z dwóch członków oficjalnych:
maya – wokal, gitara
Aiji – gitara, drugi wokal

Oraz członków wspomagających:
mACKAz – gitara basowa
SASSY – perkusja
NomNom – klawisze
DENKI-MAN – tancerz, MC, raper



http://imageshack.us/scaled/landing/836/474538.jpg

maya

Kim jest maya? Jestem pewna, że dobrze będzie przytoczyć słowa Aiji'ego, gitarzysty Lm.C.

Aiji: To jest maya, śpiewa i ogólnie jest naszym wokalistą, MCs, a także gitarzystą. Jego głównym zadaniem jest śpiewanie, ale zdarza mu się grać na gitarze w końcówkach. Jest dobry w przyrządzaniu swojemu senpai obiadów. On jest taki….
maya: …słodki.
Aiji: Poniekąd, jego życie jest zakręcone. No i zasadniczo, jest „dzieckiem szczęścia”.


Kilka informacji w skrócie:

Prawdziwe imię i nazwisko - Masahito Yamazaki
Znany też jako - maya, Mayaatan.
Urodzony: 30 lipca 1979 roku w Nagano.
Grupa krwi: AB
Wzrost - 182-85 cm.
Poprzednie zespoły: The SINNERS, Ishihara Gundan.
Ulubiony zespół: X Japan.


maya zasłynął jako gitarzysta Miyavi'ego. Kiedy jeszcze supportował Miyavi'ego, dawał występy z innymi członkami wspomagającymi jako Lm.C (skrót od Lovely Mocochang.com). Wkrótce potem dołączył Aiji (były gitarzysta Pierrot).
Kiedy do zespołu oficjalnie dołączył Aiji, zespół zaczął zyskiwać popularność w 2006 roku. Wkrótce Lm.C podpisało kontrakt z wytwórnią Pony Canyon.
Jak wiecie, Lm.C nie miało wcześniej wokalisty. I maya i Aiji byli gitarzystami. Ostatecznie maya postanowił "spróbować" swoich sił i tak stał się wokalistą.


Historię, jak z gitarzysty, maya zmienił się w wokalistę, opowiada sam w jednym z wywiadów:
JRR: maya, dlaczego zdecydowałeś się być wokalistą?
maya: To nie tak, że zawsze chciałem być wokalistą. Kiedy zaczynaliśmy, jako LM.C, zrozumiałem, że wokalista spełnia zasadniczą rolę w zespole, więc zdecydowałem się to zrobić. Nigdy przed LM.C nie myślałem o tym, żeby zostać wokalistą, kiedy o tym myślałem, stwierdziłem, że nie mam wyboru, więc to zrobiłem.


Skąd nazwa zespołu?
Mało kto wiedział, teraz już fani na pewno to wiedzą, że pies mayi nazywa się Moco. Wymyślił również logo zespołu, królika z nazwą w środku, choć sam twierdzi, że wcale nie musiał to być królik...


Trochę ciekawostek o mayi:

♥ lubi X Japan, lubi Luna Sea, uwielbia Limp Bizkit.
♥ wyjechał kiedyś na wakacje do Los Angeles i tam nauczył się rapować (często zresztą wykorzystuje tę umiejętność).
♥ lubi przebywać w towarzystkie dziewcząt.
♥ nigdy nie umiał "wyhodować zarostu".
♥ ulubione kolory: czerń i róż (jak twierdzi, stroje Lm.C zawsze tworzone są według ich własnych gustów).
♥ podobno bardzo słucha się Aiji'ego, przynajmniej jeśli chodzi o zespół i tworzenie muzyki.
♥ Wszyscy myślą, że maya uwielbia lizaki. W końcu ten „sceniczny maya” zawsze ma w buzi albo w ręku lizaka. Warto jednak zwrócić uwagę na słowa w cudzysłowie. To tylko ten sceniczny maya, którego wykreował sam maya lub jego wytwórnia/menedżer. Zaświadczyć może sam Aiji, który w jednym z wywiadów stwierdził, że nigdy nie widział mayi z lizakiem poza sceną. Sam maya przyznał, że nie jada lizaków, ale jeśli już, to wybiera smaki w zależności od pory roku.








Dyskografia:

Albumy:

Glitter Loud Box (7 marca 2007)
Gimmical☆Impact!! (5 listopada 2008)
Super Glitter Loud Box (5 listopada 2008)
Wonderful Wonderholic (3 marca 2010)
☆★Best the LM.C★☆2006-2011 SINGLES (12 października 2011)
Strong Pop (04.04.2012)

Single:

"Trailers (Gold)" (4 października 2006)
"Trailers (Silver)" (4 października 2006)
"Oh My Juliet." (31 stycznia 2007)
"Boys & Girls" (23 maja 2007)
"Liar Liar/Sentimental Piggy Romance" (10 października 2007)
"Bell the Cat" (12 grudnia 2007)
"John" (20 lutego 2008)
"88" (4 czerwca 2008)
"Punky❤Heart" (20 maja 2009)
"Ghost†Heart" (4 listopada 2009)
"LET ME' CRAZY!!" (27 października 2010)
"SUPER DUPER GALAXY"(30 marca 2011)
"Hoshi no Arika" (27 lipca 2011)
"The LOVE SONG" (9 listopada 2011)
"Ah Hah!" (22 lutego 2012)
"Double Dragon" (28 listopada 2012)

DVD:

The Music Videos (4 czerwca 2008)
☆ROCK the PARTY☆'08 (17 września 2008)
The Live of WONDERFUL WONDERHOLIC (28 lipca 2010)
☆ROCK the PARTY☆'12 at NIPPON BUDOKAN (16 maja 2012)


→ » Świat się skończył, więc dlaczego bitwa wciąż trwa, dlaczego w całym zamku nie zapadła pełna grozy cisza? Dlaczego walczący nie rzucili broni? « ←

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.im09-13.pun.pl www.teampoland.pun.pl www.shounenforum.pun.pl www.frags-fighter.pun.pl www.wwyracers.pun.pl